Avatar

ASYSTENT/KA DZIAŁU ROZLICZEŃ PROJEKTÓW UNIJNYCH SENSE POZNAŃ

26 maja 2017
Brak komentarzy
450 Wyświetleń

SENSE consulting to firma istniejąca na polskim rynku od 2008 roku specjalizująca się w szeroko pojętym konsultingu, pozyskiwaniu i rozwoju pracowników oraz pozyskiwaniu dotacji. Nasza organizacja dynamicznie się rozwija we wszystkich obszarach swojej działalności, przez co stale zwiększamy zarówno liczebność zespołu jak i biur.

O naszych ideach i standardach świadczą nasze liczne projekty, portfolio Klientów, certyfikaty oraz my sami. Jesteśmy zespołem entuzjastycznych i skrupulatnych ekspertów. Ciągle chcemy więcej – pasji, energii i zaangażowania – od wszystkich, którzy tworzą naszą organizację. Pozwala to realizować naszą misję i cele, a tym samym wzmacniać naszych Klientów. Ich sukces, w którym mamy udział jest naszym sukcesem!

 

Aktualnie uruchamiamy program Staży Zawodowych z SENSEm i poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

ASYSTENTA/TKI DZIAŁU ROZLICZEŃ PROJEKTÓW UNIJNYCH

Miejsce pracy: Poznań

Jeśli więc jesteś ambitny/a, praca z wnioskami o płatność i funduszami unijnymi to Twoje marzenie oraz  znajdujesz w kalendarzu czas a w duchu motywację do przyjęcia naszego zaproszenia stażowego – aplikuj jeszcze dziś.

 

Aplikuj jeśli:

– potrafisz myśleć analitycznie,
– potrafisz posługiwać się MS Excel i MS Word,
– cechują Cię: samodzielność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy i skrupulatność,
– potrafisz szybko przyswajać wiedzę i zdobywać umiejętności,
– masz łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów interpersonalnych oraz pracy zespołowej,
– możesz z nami spędzać min. 24 godziny w tygodniu.

 

Gwarantujemy Tobie:

– płatny staż w organizacji, która ma standardy zawodowe, cele i sukcesy – 1 miejsce w Wielkopolsce w zakresie EFS – i wciąż się rozwija,
– dynamiczne i różnorodne zadania realizowane z zespołem ekspertów otwartych na dzielenie się wiedzą,
– przemyślane wdrożenie w branżę, obowiązki i zadania,
– referencje po ukończonym stażu,

… że to będą dobre trzy miesiące, które mogą się zamienić w dłuższą współpracę

Postaw sobie ambitne cele na nowy rok i zacznij od przyjęcia szansy wzbogacenia swojego CV przez Staż z SENSEm.

Jeśli jesteś zainteresowany/a wyślij nam e-mailem o tytule zawierającym nazwę stanowiska swoje CV z poniższą klauzulą oraz z niebanalny list motywacyjny na adres: kandydat@senseconsulting.pl

 

Oświadczamy, że administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach rekrutacyjnych jest SENSE consulting Sp. z o.o. (ul. Św. Michała 43, 61-119 Poznań). Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i  ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

 

Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych:

„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez SENSE consulting Sp. z o.o. (ul. Św. Michała 43, 61-119 Poznań), w celu realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.”


Jeśli zgadzasz się na wykorzystywanie swoich danych w innych procesach rekrutacyjnych, prosimy o dodanie drugiej klauzuli:

„Ponadto, wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez SENSE consulting Sp. z o.o. (ul. Św. Michała 43, 61-119 Poznań), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.”Sense praca info


ul. św. Michała 43, 61-119 Poznań
tel. / fax: 61 843 26 11
biuro@senseconsulting.pl
NIP 778-14-56-826
REGON 300885673
KRS Nr 0000309859
Wysokość kapitału zakładowego: 66.000 zł

Biuro w Gnieźnie
ul. Mokra 14, 62-200 Gniezno

Biuro w Krakowie
ul. Emaus 40/3, 30-213 Kraków

Biuro w Katowicach
ul. Mickiewicza 15, p. 503, 40-951 Katowice

Polityka prywatności

Klauzula informacyjnaPOROZMAWIAJMY!
tel. 61 843 26 11DOŁĄCZ DO NAS!


NEWSLETTER


Chcesz być na bieżąco, znać aktualne projekty, a nie zaglądasz regularnie na naszą stronę? Zapisz się do newslettera SENSE – znajdziesz w nim zawsze porcję świeżych wiadomości!