Avatar

DORADCA HANDLOWY STILL PÓŁNOCNA WIELKOPOLSKA/DOLNY ŚLĄSK

14 lutego 2017
Brak komentarzy
644 Wyświetleń

SENSEpraca to nowoczesna Agencja Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego, której celem jest efektywnie łączyć ze sobą pracodawców i pracowników. Świadczymy wysokiej jakości usługi w zakresie pozyskiwania, selekcji oraz diagnozy kompetencji, planowania rozwoju, motywacji i  zarządzania pracownikami.  Jako zespół SENSE ciągle chcemy więcej – pasji, energii i zaangażowania – od wszystkich, którzy tworzą naszą organizację. Pracowników takich jak my szukamy dla Klientów: pełnych pasji, ambitnych i zmotywowanych.

 

Aktualnie dla swojego Klienta – światowego lidera w obszarze dostawy najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie maszyn i logistyki wewnątrzzakładowej – firmy STILL Polska poszukujemy specjalistów/tki na stanowisko:

DORADCY HANDLOWEGO

Miejsca pracy:

1. Północna Wielkopolska
2. Dolny Śląsk

Jeśli jesteś doświadczony/a w handlu w kanale B2B usług i produktów zbliżonych do oferty STILL, jesteś nieustraszony w realizowaniu postawionych Tobie celów  i możesz z czystym sumieniem powiedzieć, że jesteś mistrzem/mistrzynią samoorganizacji  – czekamy właśnie na Ciebie.

Pracodawca: STILL jest obecnym w 160 krajach liderem w dostarczaniu najbardziej innowacyjnych i kompleksowych rozwiązań w zakresie wózków widłowych, regałów przemysłowych oraz usług intralogistycznych. Od początku działalności firma stawia na innowacyjne rozwiązania i najwyższej jakości technologię. Po ponad 90 latach doświadczenia i nieustannego doskonalenia standardu oferowanych usług i produktów STILL jest rozpoznawalnym na całym świecie symbolem najwyższej jakości oferty i standardu obsługi klienta. Zespół ludzi tworzący STILL to tysiące specjalistów z różnych obszarów, których łączą: profesjonalizm, nieustanny rozwój, zamiłowanie do wykonywanych zadań i współpraca.

 

Twoja rola:

 • realizacja planów sprzedażowych na obszarze północnej Wielkopolski lub Dolnego Śląska
 • zarządzanie relacjami z klientami na podległym sobie terenie
 • samodzielne nawiązywanie kontaktów biznesowych z nowymi klientami (od pozyskania kontaktu i stworzenia oferty do negocjacji finalizujących sprzedaż i podpisania kontraktu),
 • umacnianie relacji z obecnymi Klientami,
 • doradztwo techniczne w zakresie oferowanego produktu,
 • kompleksowe opracowywanie ofert handlowych,
 • reprezentowanie firmy podczas targów branżowych, prezentacji, przetargów,
 • raportowanie działań handlowych w bazie CRM.

 

Oczekujemy:

 • kilkuletniego doświadczenia w handlu B2B dobrami inwestycyjnymi (np. maszynami i narzędziami dla ogrodnictwa, rolnictwa, logistyki, budownictwa, usługami wynajmu wyposażenia magazynów etc.),
 • silnej orientacji sprzedażowej oraz entuzjazmu w realizacji zadań handlowca,
 • umiejętności koordynowania wielu kontraktów sprzedażowych w jednym czasie,
 • wysoko rozwiniętych kompetencji interpersonalnych, pozwalających na budowanie relacji z osobami na różnych szczeblach organizacji po stronie Klienta,
 • pełnej samodzielności w zakresie organizacji pracy i ustalania priorytetów,
 • wykształcenia wyższego (mile widziane techniczne),
 • prawa jazdy kat. B (gotowość do pracy w terenie),
 • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego pozwalająca na swobodną konwersację,

 

Gwarantujemy:

 • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (umowa na czas nieokreślony po 3-miesięcznym okresie próbnym),
 • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od realizowanych wyników (nielimitowana prowizja od sprzedaży),
 • świadczenia pozapłacowe: dofinansowanie do karty sportowej, dofinansowanie socjalne na integrację i wydarzenia kulturalne, wyjazdy i integrację zespołu,
 • wysokiej jakości narzędzia pracy: samochód (w określonym zakresie do dyspozycji także w celach prywatnych), komputer, telefon oraz iPad,
 • przemyślane i efektywne wdrożenie w obowiązki i standardy pracy (współpracę z mentorem w pierwszych miesiącach pracy, certyfikowane szkolenia w Polsce i za granicą),
 • dynamikę pracy i różnorodność wykonywanych zadań,
 • dobrą atmosferę w zgranym wspierającym się zespole,
 • prestiż związany z pracą dla międzynarodowej firmie będącej niekwestionowanym liderem w swojej branży.

Zapraszamy do aplikowania osoby zamieszkałe na terenie całej północnej Wielkopolski – od Poznania po Czarnków oraz Województwa Dolnośląskiego od Wrocławia po Jelenią Górę.

 

Zainwestuj w siebie ze STILL’em! Zrób coś dobrego dla swojej kariery zawodowej i jeśli zainteresowała Cię ta oferta wyślij nam swoją aplikację na kandydat@senseconsulting.pl. Możesz mieć pewność, że odpowiemy na Twoje zgłoszenie.

 

Oświadczamy, że administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach rekrutacyjnych jest SENSE consulting Sp. z o.o. (ul. św. Michała 43, 61-119 Poznań). Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i  ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

 

Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych:

„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez SENSE consulting Sp. z o.o. (ul. św. Michała 43, 61-119 Poznań), w celu realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.”
Jeśli zgadzasz się na wykorzystywanie swoich danych w innych procesach rekrutacyjnych, prosimy o dodanie drugiej klauzuli:

„Ponadto, wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez SENSE consulting Sp. z o.o. (ul. św. Michała 43, 61-119 Poznań), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

 Sense praca info


ul. św. Michała 43, 61-119 Poznań
tel. / fax: 61 843 26 11
biuro@senseconsulting.pl
NIP 778-14-56-826
REGON 300885673
KRS Nr 0000309859
Wysokość kapitału zakładowego: 66.000 zł

Biuro w Gnieźnie
ul. Mokra 14, 62-200 Gniezno

Biuro w Krakowie
ul. Emaus 40/3, 30-213 Kraków

Biuro w Katowicach
ul. Mickiewicza 15, p. 503, 40-951 Katowice

POROZMAWIAJMY!
tel. 61 843 26 11DOŁĄCZ DO NAS!


NEWSLETTER


Chcesz być na bieżąco, znać aktualne projekty, a nie zaglądasz regularnie na naszą stronę? Zapisz się do newslettera SENSE – znajdziesz w nim zawsze porcję świeżych wiadomości!