Avatar

DORADCA KLIENTA – KALISZ

21 sierpnia 2016
Brak komentarzy
388 Wyświetleń

SENSE consulting to zespół ekspertów. Współpraca, jakość, rozwój i sukces to cztery podstawowe korzyści jakie chcemy zapewnić naszym Klientom. Jako zespół SENSE ciągle chcemy więcej – pasji, energii i zaangażowania – od wszystkich, którzy tworzą naszą organizację. Pozwala to realizować naszą misję, cele, a tym samym wzmacniać naszych Klientów. Ich sukces – wsparty przez nas – jest naszym sukcesem! Pracowników takich jak my szukamy dla Klientów: pełnych pasji, ambitnych i zmotywowanych.

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko Doradcy Klienta do prowadzenia punktu sprzedaży detalicznej. Jeśli umiesz sprzedać bilet kontrolerowi i przekonać go, że właśnie ubił interes życia, czekamy właśnie na Ciebie!

STANOWISKO:
 Doradca Klienta

OBOWIĄZKI:
– bieżąca obsługa klienta indywidualnego, prezentowanie oferty i sprzedaż
– dbałość o atrakcyjny wygląd miejsca pracy oraz utrzymywanie go w czystości
– obsługa kasy fiskalnej i innych urządzeń biurowych

WYMAGANIA:
– student/studentka/osoba ucząca się (ważna legitymacja do 25 roku życia)
– komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu relacji
– wysoka kultura osobista
– miła aparycja
– punktualność, sumienność
– mile widziane doświadczenie w obsłudze kasy fiskalnej i kontakcie z klientami

OFERTA:
– szkolenie z produktu
– praca w przyjaznej atmosferze
– praca w oparciu o umowę zlecenie
– premia od sprzedaży
– elastyczny czas pracy – praca zmianowa, 7 dni w tygodniu

Poszukujemy osób do długoterminowej współpracy z marką.

Do CV wysyłanego na kandydat@senseconsulting.pl prosimy załączyć zdjęcie oraz klauzule:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych przez firmę SENSE consulting Sp. z o.o. z siedzibą główną w Poznaniu, ul. Warszawska 53 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.”

Jeśli zgadzasz się na wykorzystywanie swoich danych w innych procesach rekrutacyjnych, prosimy o dodanie dopisku: „Ponadto, wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez SENSE consulting Sp. z o.o. (ul. Warszawska 53, 61-028 Poznań), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

Sense praca info

ul. św. Michała 43, 61-119 Poznań
tel. / fax: 61 843 26 11
biuro@senseconsulting.pl
NIP 778-14-56-826
REGON 300885673
KRS Nr 0000309859
Wysokość kapitału zakładowego: 66.000 zł

Biuro w Gnieźnie
ul. Mokra 14, 62-200 Gniezno

Biuro we Wrocławiu
ul. Ofiar Oświęcimskich 41/43 lok. 228 (II piętro), 50-059 Wrocław

Biuro w Krakowie
ul. Emaus 40/3, 30-213 Kraków

Biuro w Katowicach
ul. Mickiewicza 15, p. 212, 40-951 Katowice

POROZMAWIAJMY!
tel. 61 843 26 11

DOŁĄCZ DO NAS!