Avatar

DORADCA ZAWODOWY SENSE RZESZÓW

7 grudnia 2016
Brak komentarzy
643 Wyświetleń

SENSE consulting to firma istniejąca na polskim rynku od 2008 roku specjalizująca się w szeroko pojętym konsultingu, pozyskiwaniu i rozwoju pracowników oraz pozyskiwaniu dotacji. Nasza organizacja dynamicznie się rozwija we wszystkich obszarach swojej działalności, przez co stale zwiększamy zarówno liczebność zespołu jak i biur. O naszych ideach i standardach świadczą nasze liczne projekty, porfolio Klientów, certyfikaty oraz my sami. Jesteśmy zespołem entuzjastycznych i skrupulatnych ekspertów. Ciągle chcemy więcej – pasji, energii i zaangażowania – od wszystkich, którzy tworzą naszą organizację. Pozwala to realizować naszą misję i cele, a tym samym wzmacniać naszych Klientów. Ich sukces, w którym mamy udział jest naszym sukcesem!

Aktualnie do swojego zespołu poszukujemy:

DORADCY ZAWODOWEGO

Miejsce pracy: Rzeszów

Jeśli jesteś doradcą zawodowym z doświadczeniem także w projektach unijnych, ustawę o promocji zatrudnienia masz w małym paluszku i po prostu spełniasz się w pracy z kandydatami, przygotowywaniu im planów rozwoju i jesteś wytrwały/a w dążeniu do ich realizacji – czekamy właśnie na Ciebie!

 

Mamy dla Ciebie wyzwania takie jak:

– identyfikacja oczekiwań uczestników, tworzenie bilansów kompetencji, poziomu wykształcenia i doświadczenia zawodowego,
– przeprowadzanie testów predyspozycji i określanie z uczestnikiem problemu do rozwiązania,
– omawianie z uczestnikami sytuacji na lokalnym rynku pracy,
– omawianie sytuacji uczestników na rynku pracy i ich doświadczeń wpływających na pozostawanie bez zatrudnienia,
– ustalanie ścieżek rozwoju zawodowego i udziału w projekcie,
– kompleksowe wsparcie uczestników w trakcie projektu w zakresie planowania kariery, przygotowywania do podjęcia zatrudnienia i rozwoju kompetencji zawodowych.
– prowadzenie list obecności, dzienników zajęć oraz innych dokumentów związanych z realizacją usługi.

Aplikuj jeśli:
– masz doświadczenie na stanowisku doradcy zawodowego (w tym również w ramach projektów współfinansowanych ze środków UE w ramach EFS i rozumiesz specyfikę i sens realizacji takich projektów),
– masz wykształcenie wyższe,
– znasz ustawę o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku,
– znasz regulacje prawne – wytyczne, ustawy i rozporządzenia – związane z realizacją projektów finansowanych z UE,
– potrafisz obsługiwać  MS Excel i MS Word,
– cechują Cię: samodzielność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy i skrupulatność,
– szybko przyswajasz wiedzę i zdobywasz umiejętności,
– masz łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów interpersonalnych oraz w pracy zespołowej.
Szczególnym atutem będzie posiadanie minimum 2-letniego doświadczenia we wspieraniu kandydatów w identyfikowaniu potencjału, oczekiwań zawodowych i szukaniu wymarzonego miejsca pracy.
Gwarantujemy Tobie:

– dynamiczną i różnorodną pracę w organizacji, która ma swoje standardy, cele i sukcesy – 1 miejsce w Wielkopolsce w zakresie PO KL – i wciąż się rozwija,

– stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

– narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy),

– świadczenia pozapłacowe: wyjścia kulturalne, kurs języka angielskiego oraz kartę sportową/opiekę medyczną,

– współpracę z najlepszymi specjalistami i managerami.

 

To już ostatnia taka szansa w 2016 roku – zrób więc sobie sam/sama prezent świąteczny i zatrudnij się na ambitnym stanowisku pełnym wyzwań w organizacji, gdzie praca ma SENS(e).

Jeśli jesteś zainteresowany/a wyślij nam swoją aplikację z poniższą klauzulą na adres:  m.antek@senseconsulting.pl

 

Oświadczamy, że administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach rekrutacyjnych jest SENSE consulting Sp. z o.o. (ul. Warszawska 53, 61-028 Poznań). Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i  ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

 

Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych:

„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez SENSE consulting Sp. z o.o. (ul. Warszawska 53, 61-028 Poznań), w celu realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.”
Jeśli zgadzasz się na wykorzystywanie swoich danych w innych procesach rekrutacyjnych, prosimy o dodanie drugiej klauzuli:

„Ponadto, wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez SENSE consulting Sp. z o.o. (ul. Warszawska 53, 61-028 Poznań), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

 

 

 Sense praca info


ul. św. Michała 43, 61-119 Poznań
tel. / fax: 61 843 26 11
biuro@senseconsulting.pl
NIP 778-14-56-826
REGON 300885673
KRS Nr 0000309859
Wysokość kapitału zakładowego: 66.000 zł

Biuro w Gnieźnie
ul. Mokra 14, 62-200 Gniezno

Biuro w Krakowie
ul. Emaus 40/3, 30-213 Kraków

Biuro w Katowicach
ul. Mickiewicza 15, p. 503, 40-951 Katowice

Polityka prywatności

Klauzula informacyjnaPOROZMAWIAJMY!
tel. 61 843 26 11DOŁĄCZ DO NAS!


NEWSLETTER


Chcesz być na bieżąco, znać aktualne projekty, a nie zaglądasz regularnie na naszą stronę? Zapisz się do newslettera SENSE – znajdziesz w nim zawsze porcję świeżych wiadomości!