kandydat

KANDYDACIE

Świadomie kształtuj swoją karierę zawodową
przez współpracę z agencją zatrudnienia, która:

Oferuje bezpłatny udział w projektach wdrażających na rynek, w ramach których możesz zdobyć kwalifikacje, kompetencje i doświadczenie zawodowe (czytaj więcej w zakładce Projekty UE)

Organizuje dla młodych talentów programy stażowe i wydarzenia doradczo-rozwojowe, dzięki którym wspiera kariery zawodowe społeczności kandydatów zgromadzonych wokół siebie.

Zobaczy w Tobie ciekawego człowieka z całym potencjałem, a nie tylko CV. W związku z tym zaproponuje Ci pracę w miejscu, do którego pasujesz oraz zadba o warunki i wynagrodzenie.

Rozmawia z kandydatami na każdym etapie procesu – informujemy o ofertach, wspólnie przygotowujemy się do rozmów z pracodawcą  i  zawsze udzielamy informacji zwrotnej po zakończeniu procesu rekrutacji.

Polub nas na FB

Sprawdź aktualne oferty pracy i możliwości zdobycia kwalifikacji!

Tablica ogłoszeń


Chcesz się z nami skontaktować?
Wypełnij formularz!

ZNAJDŹ PRACĘ Z SENSEM

Drogi kandydacie, zostaw nam swoje CV a my będziemy informować Cię o rekrutacjach, w których mógłbyś wziąć udział. Bądź na bieżąco z ciekawymi możliwościami dla Ciebie na rynku pracy.

Wyślij swoje dokumenty aplikacyjne na adres e-mail: kandydat@senseconsulting.pl 

Jeśli chcesz otrzymywać newsletter SENSE praca z informacjami o aktualnych ofertach pracy i programach dla kandydatów, wpisz swoje dane:


Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych przez firmę SENSE consulting Sp. z o.o. z siedzibą główną w Poznaniu, ul. Świętego Michała 43 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.”
Jeśli zgadzasz się na wykorzystywanie swoich danych w innych procesach rekrutacyjnych, prosimy o dodanie dopisku: „Ponadto, wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez SENSE consulting Sp. z o.o. (ul. Świętego Michała 43, 61-119 Poznań), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

Sense praca info


ul. św. Michała 43, 61-119 Poznań
tel. / fax: 61 843 26 11
biuro@senseconsulting.pl
NIP 778-14-56-826
REGON 300885673
KRS Nr 0000309859
Wysokość kapitału zakładowego: 66.000 zł

Biuro w Gnieźnie
ul. Mokra 14, 62-200 Gniezno

Biuro w Krakowie
ul. Emaus 40/3, 30-213 Kraków

Biuro w Katowicach
ul. Mickiewicza 15, p. 503, 40-951 Katowice

Polityka prywatności

Klauzula informacyjnaPOROZMAWIAJMY!
tel. 61 843 26 11DOŁĄCZ DO NAS!


NEWSLETTER


Chcesz być na bieżąco, znać aktualne projekty, a nie zaglądasz regularnie na naszą stronę? Zapisz się do newslettera SENSE – znajdziesz w nim zawsze porcję świeżych wiadomości!