Avatar

KONSULTANT/KA PROJEKTÓW UNIJNYCH – POZNAŃ

23 sierpnia 2016
Brak komentarzy
585 Wyświetleń

SENSE consulting to zespół ekspertów. Doświadczenie, pewność, bezpieczeństwo i komfort to cztery podstawowe korzyści jakie chcemy zapewnić naszym Klientom. To one stoją za hasłem „Dotacje 360º”, czyli kompleksową ofertą związaną z doradztwem, pozyskiwaniem i obsługą projektów finansowanych z funduszy unijnych.

Jako zespół SENSE ciągle chcemy więcej – pasji, energii i zaangażowania – od wszystkich, którzy tworzą naszą organizację. Pozwala to realizować naszą misję, cele, a tym samym wzmacniać naszych Klientów. Ich sukces – wsparty przez nas – jest naszym sukcesem!

Do naszego zespołu poszukujemy:

KONSULTANTA/KONSULTANTKI PROJEKTÓW UNIJNYCH
Miejsce pracy: Poznań

OPIS STANOWISKA

Kluczowymi zadaniami Konsultanta/tki będą:

– nadzorowanie prawidłowej realizacji projektów zgodnie z przyjętym harmonogramem zadań i szczegółowym kosztorysem, w tym monitorowanie wykonania budżetów,
– sporządzanie wniosków o płatność wraz z załącznikami zgodnie z aktualnymi Wytycznymi Instytucji Pośredniczącej,
– odpowiadanie za wdrażanie projektów, w tym przygotowanie dokumentacji podlegającej kontroli i nadzorowi ze strony Instytucji Pośredniczącej oraz innych instytucji upoważnionych do kontrolowania projektów unijnych,
– reprezentowanie Wnioskodawcy w kontaktach z Instytucją Pośredniczącą oraz obsługa klienta zewnętrznego,
– przestrzeganie wszystkich wytycznych, w tym wytycznych w zakresie kwalifikowalności wydatków w ramach EFRR, EFS oraz FS, informacji i promocji i innych,
– doradzanie Zarządowi w podejmowaniu strategicznych decyzji związanych z realizacją projektów,
– współpraca z pracownikami biur regionalnych.

OCZEKUJEMY OD KANDYDATÓW:

– doświadczenia w realizacji projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego i/lub Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego a także rozumienia specyfiki i sensu – realizacji takich projektów,
– wykształcenia wyższego,
– znajomości procedur i wymogów Instytucji Pośredniczących, w tym związanych z wyborem podwykonawców zgodnie z zasadą konkurencyjności,
– znajomości regulacji prawnych – ustaw i rozporządzeń – związanych z realizacją i rozliczaniem projektów finansowanych z UE,
– umiejętności kontrolowania i wykonania budżetu projektu,
– zdolności przetwarzania dużej ilości informacji i nadzorowania realizacji różnych, równoległych zadań realizowanych w projektach,
– dobrej znajomości MS Excel i MS Word,
– samodzielności, odpowiedzialności, dobrej organizacji pracy i skrupulatności,
– szybkiego przyswajania wiedzy i umiejętności,
– łatwości w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów interpersonalnych oraz pracy zespołowej.

OD SIEBIE OFERUJEMY:

– pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji: 1 miejsce w Wielkopolsce w zakresie PO KL, wdrożony system ISO, wdrożone standardy PIFS
– stabilne zatrudnienie: umowa o pracę
– narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy)
– korzystne benefity: kurs j. angielskiego, karta sportowa, wyjścia kulturalne
– współpracę z najlepszymi specjalistami i managerami.

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres kandydat@senseconsulting.pl

Udzielamy odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych przez firmę SENSE consulting Sp. z o.o. z siedzibą główną w Poznaniu, ul. Warszawska 53 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.”
Jeśli zgadzasz się na wykorzystywanie swoich danych w innych procesach rekrutacyjnych, prosimy o dodanie dopisku: „Ponadto, wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez SENSE consulting Sp. z o.o. (ul. Warszawska 53, 61-028 Poznań), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

Sense praca info

ul. św. Michała 43, 61-119 Poznań
tel. / fax: 61 843 26 11
biuro@senseconsulting.pl
NIP 778-14-56-826
REGON 300885673
KRS Nr 0000309859
Wysokość kapitału zakładowego: 66.000 zł

Biuro w Gnieźnie
ul. Mokra 14, 62-200 Gniezno

Biuro we Wrocławiu
ul. Ofiar Oświęcimskich 41/43 lok. 228 (II piętro), 50-059 Wrocław

Biuro w Krakowie
ul. Emaus 40/3, 30-213 Kraków

Biuro w Katowicach
ul. Mickiewicza 15, p. 212, 40-951 Katowice

POROZMAWIAJMY!
tel. 61 843 26 11

DOŁĄCZ DO NAS!