Avatar

KONSULTANT / KONSULTANTKA PROJEKTÓW UNIJNYCH SENSE POZNAŃ

2 lutego 2017
Brak komentarzy
1 702 Wyświetleń

SENSE consulting to firma istniejąca na polskim rynku od 2008 roku specjalizująca się w szeroko pojętym konsultingu, pozyskiwaniu i rozwoju pracowników oraz pozyskiwaniu dotacji. Nasza organizacja dynamicznie się rozwija we wszystkich obszarach swojej działalności, przez co stale zwiększamy zarówno liczebność zespołu jak i biur. O naszych ideach i standardach świadczą nasze liczne projekty, portfolio Klientów, certyfikaty oraz my sami. Jesteśmy zespołem entuzjastycznych i skrupulatnych ekspertów. Ciągle chcemy więcej – pasji, energii i zaangażowania – od wszystkich, którzy tworzą naszą organizację. Pozwala to realizować naszą misję i cele, a tym samym wzmacniać naszych Klientów. Ich sukces, w którym mamy udział jest naszym sukcesem!

 

Aktualnie do swojej marki SENSE DOTACJE poszukujemy:

KONSULTANTA/ KONSULTANTKI PROJEKTÓW UNIJNYCH

Miejsce pracy: Poznań

 

Jeśli więc ludzie do Ciebie lgną i z łatwością budujesz relacje, nie jest Ci obca analiza potencjału na pozyskanie funduszy a regulaminy konkursów i listy rankingowe z ciekawością czytasz do poduszki lub porannego kubka kawy – czekamy właśnie na Ciebie!

 

Czekają na Ciebie wyzwania takie jak:

 

 • monitorowanie harmonogramów konkursów o dotacje w instytucjach krajowych i regionalnych,
 • analiza i ocena projektów, głównie inwestycyjnych, pod kątem możliwości dofinansowania w ramach funduszy UE,
 • praca z Klientem od etapu analizy potrzeb do rozpoczęcia realizacji projektu,
 • wsparcie Klienta w procesie tworzenia koncepcji projektu i budowania zaplecza instytucjonalnego i organizacyjnego na rzecz projektu,
 • opracowywanie dokumentacji aplikacyjnej zgodnie z wytycznymi konkursów (wnioski o dofinansowanie, biznes plany, studia wykonalności).

 

Aplikuj jeśli:

 • masz minimum 2-letnie doświadczenie z zakresu przygotowania wniosków o dofinansowanie (preferujemy doświadczenie w projektach inwestycyjnych/B+R realizowanych w ramach RPO, POIG/POIR, POIiŚ),
 • znasz POIR i RPO,
 • posiadasz wykształcenie wyższe,
 • posługujesz się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym,
 • jesteś mobilny/a – masz prawo jazdy kategorii B,
 • biegle posługujesz się programami pakietu MS Office,
 • masz wysokie zdolności interpersonalne i analityczne,
 • cechuje Cię wysoki poziom zaangażowania w powierzone obowiązki,
 • potrafisz bardzo dobrze zorganizować swoją pracę.

 

Szczególnie mile widziane jest doświadczenie (aplikowanie i/lub realizacja) w Programach Ramowych oraz znajomość analizy finansowej.

 

Gwarantujemy Tobie:

 • ambitną pracę w organizacji, która ma swoje standardy, cele, sukcesy – 1 miejsce w Wielkopolsce w zakresie PO KL – i wciąż się rozwija,
 • stabilne zatrudnienie w oparciu o dogodną dla Ciebie umowę – o pracę lub samozatrudnienie,
 • narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy),
 • świadczenia pozapłacowe: wyjścia kulturalne, kurs języka angielskiego oraz kartę sportową/opiekę medyczną,
 • współpracę z najlepszymi specjalistami, analitykami i managerami.

 

To, że luty jest najkrótszym miesiącem w roku nie musi oznaczać, że nie zdążysz zrobić nic sensownego… Nie marnuj czasu – od razu zrób coś dobrego dla swojej kariery zawodowej  i zatrudnij się na ambitnym stanowisku pełnym wyzwań w organizacji, gdzie praca ma SENS(e).

 

Jeśli jesteś zainteresowany/a wyślij nam swoją aplikację z poniższą klauzulą na adres: m.brzezinski@senseconsulting.pl 

 

Oświadczamy, że administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach rekrutacyjnych jest SENSE consulting Sp. z o.o.. Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i  ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

 

Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych:

„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych  dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez SENSE consulting Sp. z o.o., w celu realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.”
Jeśli zgadzasz się na wykorzystywanie swoich danych w innych procesach rekrutacyjnych, prosimy o dodanie drugiej klauzuli:

„Ponadto, wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez SENSE consulting Sp. z o.o., również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.”Sense praca info


ul. św. Michała 43, 61-119 Poznań
tel. / fax: 61 843 26 11
biuro@senseconsulting.pl
NIP 778-14-56-826
REGON 300885673
KRS Nr 0000309859
Wysokość kapitału zakładowego: 66.000 zł

Biuro w Gnieźnie
ul. Mokra 14, 62-200 Gniezno

Biuro w Krakowie
ul. Emaus 40/3, 30-213 Kraków

Biuro w Katowicach
ul. Mickiewicza 15, p. 503, 40-951 Katowice

POROZMAWIAJMY!
tel. 61 843 26 11DOŁĄCZ DO NAS!


NEWSLETTER


Chcesz być na bieżąco, znać aktualne projekty, a nie zaglądasz regularnie na naszą stronę? Zapisz się do newslettera SENSE – znajdziesz w nim zawsze porcję świeżych wiadomości!