SENSE PRACA TO NOWOCZESNA AGENCJA ZATRUDNIENIA I DORADZTWA PERSONALNEGO.

Naszym zadaniem jest świadczenie wysokiej jakości usług w zakresie pozyskiwania i selekcji oraz diagnozy kompetencji, planowania rozwoju, motywacji i  zarządzania pracownikami. SENSE praca powstało jako suma naszych pomysłów i marzeń, doświadczeń i kompetencji oraz obserwowanych u Klientów potrzeb.

 SENSE praca to trzecia marka zespołu SENSE consulting. Poznaj pozostałe dwie:

logorozwoj5a                   senser

Dzięki synergii trzech marek SENSE możemy świadczyć swoim Klientom kompleksową i fachową pomoc zarówno w zakresie zarządzania zasobami, zatrudniania i rozwoju pracowników oraz pozyskiwania dotacji.

NASZE WARTOŚCI


  ikona-3

WSPÓŁPRACA

Priorytetem jest dla nas by każdemu Klientowi i kandydatowi zagwarantować taki udział w procesie rekrutacji, jakiego oczekuje. Zależy nam na otwartej, szczerej i sprawnej komunikacji pełnej szacunku i sympatii dla rozmówców. Zawsze staramy się, by Klienci i kandydacie mieli poczucie, że mogą nam ufać. Dzięki temu podejmujemy działania, w których stawiamy na lojalność i oczekiwaną poufność.

ikona-2

Jakość

Priorytetem jest dla nas świadczenie usług na wysokim poziomie. Dlatego wymagamy od siebie dbałości o szczegóły oraz maksymalnego skupienia na rezultatach. Przykładamy dużą wagę do rozwijania potrzebnych kompetencji oraz aktualizowania posiadanej wiedzy. Podstawą gwarantowanej jakości jest zespół zbudowany ze specjalistów, którym powierzylibyśmy własne kariery zawodowe. 

 

ikona1

Rozwój

Priorytetem jest dla nas pielęgnowanie w sobie – oraz szerzenie wśród naszych Klientów – zamiłowania do nieustannego rozwoju. W pracy naszego zespołu ważne są liczne dyskusje, dzielenie się doświadczeniami i wyciąganie wniosków. Przez to wiele uczymy się od siebie nawzajem, jednocześnie korzystając z indywidualnych form podnoszenia kompetencji.

 

ikona-4

Sukces

Priorytetem jest dla nas, by wszystkie metody, standardy, projekty  i wreszcie praca naszego zespołu prowadziły do sukcesów osobistych i biznesowych naszych Klientów. Skuteczność swojej pracy mierzymy zadowoleniem Klientów i ilością sukcesów. Świętujemy każde najmniejsze osiągnięcie, bo rozumiemy je jako etap, część drogi do wyznaczonego celu. Jednocześnie to sukcesy napędzają nas do pracy.

KIM JESTEŚMY?

Zespół SENSE praca to 35 utalentowanych i pełnych pasji ekspertów. Każdego dnia jesteśmy pełni energii i motywacji do działania, bo lubimy swoje zadania i siebie nawzajem. Dokładnie tego samego chcemy dla swoich Kandydatów – dawać im pracę, która przynosi satysfakcję i wywołuje uśmiech na twarzy oraz dla Klientów – rekrutować im pracowników, którzy są utalentowani, ambitni, zmotywowani.

sense-praca-slider
Są wśród nas doradcy zawodowi, pośrednicy pracy, psychologowie, trenerzy, specjaliści.
Praca z SENSE(m)
Realizować wyznaczone wspólnie z Klientami cele, jednocześnie zbierając cenne doświadczenie i nieustannie ucząc się czegoś nowego.
SENS(e), cel, sukces oraz współpraca – wszystkie je usłyszysz wielokrotnie podczas rozmów z nami.
Poranna kawa, a potem każda chwila spędzona na rozmowie – zarówno z Klientem, z kandydatem, z partnerem, jak i współpracownikiem.
Otwartość i zaufanie.
Łączymy ludzi

50

CV czytamy średnio każdego dnia

35

ekspertów zrzeszyliśmy w zespole SENSE praca

40

osób średnio rekrutujemy na miesiąc

700

pisanych niemal codziennie e-maili

9

MLN PLN pozyskanych na realizacje projektów wdrażających ludzi na rynek pracy

375

m kw. to łączna powierzchnia biur, w których dla Was pracujemy

70

godzin rozmów telefonicznych dziennie, żeby być blisko Was

15

to minimalna liczba ogłoszeń o pracę każdego miesiaca

mapa-polski

GDZIE DZIAŁAMY?

Kontekstem i inspiracją do budowy SENSE praca było uruchomienie kilku projektów wdrażających ludzi na rynek pracy, które realizujemy w ramach dofinansowań z Unii Europejskiej. Dotąd pracowaliśmy w stolicy Wielkopolski, gdzie w 2008 roku narodziło się SENSE consulting.

Dziś, żeby być bliżej Was prowadzimy trzy rozwijające się każdego dnia biura regionalne we Wrocławiu, Krakowie i Katowicach. Zespoły zrzeszone w regionach są centrami lokalnych działań, spotkań, pracy z Klientami i dla kandydatów.

ZAINTERESOWANY? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

ikona-większa-a

Sense praca info


ul. św. Michała 43, 61-119 Poznań
tel. / fax: 61 843 26 11
biuro@senseconsulting.pl
NIP 778-14-56-826
REGON 300885673
KRS Nr 0000309859
Wysokość kapitału zakładowego: 66.000 zł

Biuro w Gnieźnie
ul. Mokra 14, 62-200 Gniezno

Biuro w Krakowie
ul. Emaus 40/3, 30-213 Kraków

Biuro w Katowicach
ul. Mickiewicza 15, p. 503, 40-951 Katowice

Polityka prywatności

Klauzula informacyjnaPOROZMAWIAJMY!
tel. 61 843 26 11DOŁĄCZ DO NAS!


NEWSLETTER


Chcesz być na bieżąco, znać aktualne projekty, a nie zaglądasz regularnie na naszą stronę? Zapisz się do newslettera SENSE – znajdziesz w nim zawsze porcję świeżych wiadomości!