Avatar

PROGRAMISTA – WROCŁAW

22 sierpnia 2016
Brak komentarzy
690 Wyświetleń

Jako SENSE consulting Sp. z o.o. działamy na polskim rynku od 2004 roku i prowadzimy działalność w trzech obszarach: doradztwa personalnego oraz rekrutacji, szkoleń i rozwoju personalnego pracowników oraz pozyskiwania dotacji. Pięć naszych najważniejszych wartości to: entuzjazm, indywidualne podejście do każdego projektu, zaangażowanie, rzetelność i elastyczność.

Aktualnie realizujemy cztery projekty aktywizacyjne w całej Polsce. W ramach jednego z nich – „Moja Strefa Wpływu” Wrocław – poszukujemy na terenie całego województwa dolnośląskiego kandydatów zainteresowanych udziałem w bezpłatnych projektowych kursach i szkoleniach dających kwalifikacje zawodowe oraz opłaconych stażach.

MOŻESZ ZOSTAĆ PROGRAMISTĄ
(szkolenie, kurs + praca lub staż finansowany ze środków EFS)

Jeśli jesteś w wieku 18 – 24 lata i marzy Ci się odkodowanie Matrixa albo może już Ci się udało, ale pragniesz podnieść swoje kwalifikacje i zdobyć niezbędne w rozwoju kariery doświadczenie – dobrze trafiłeś.

Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić – weź udział w projekcie.

W projekcie wymagamy:
– wieku 18 – 24 lata;
– zameldowania na terenie województwa dolnośląskiego;
– statusu bezrobotnego i nie uczestniczenia w żadnej formie edukacji (szkoleniu lub kursie).

Czekają na Ciebie:
– spotkanie z doświadczonym doradcą zawodowym, który ułatwi podjęcie najlepszej decyzji o ścieżce kariery;
– kurs zawodowy (dajemy kwalifikacje);
– płatny trzymiesięczny staż (płatny 1000 zł netto/miesięcznie);
– jeśli po stażu nadal będziesz szukać pracy – pośrednik pracy pomoże Ci ją znaleźć.

Szkolenia, doradztwo zawodowe i fachowa opieka jest dla Ciebie całkowicie darmowa! Całość kosztów związanych z Twoim uczestnictwem pokrywa Europejski Fundusz Społeczny.

Projekt Moja Strefa Wpływu będzie realizowany do 31.01.2018, ale ilość miejsc jest ograniczona, więc nie zwlekaj i zgłoś się już teraz.

Jak przebiega proces:
– w ciągu 48h od Twojej aplikacji pracownik SENSE zaprosi Cię na spotkanie, w trakcie którego przeprowadzi wstępną weryfikację możliwości udziału;
– wypełnisz dokumenty zgłoszeniowe;
– po zakwalifikowaniu spotkasz się z doradcą zawodowym i wspólnie stworzycie plan udziału w projekcie.

Szansa jest na wyciągnięcie ręki, wejdź na oficjalną stronę projektu „Moja Strefa Wpływu” i wypełnij formularz lub prześlij nam swoje CV na kandydat@senseconsulting.pl

Czekamy na Ciebie!

W CV załącz klauzulę o ochronie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych przez firmę SENSE consulting Sp. z o.o. z siedzibą główną w Poznaniu, ul. Warszawska 53 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.”

Jeśli chcesz, żeby Twoje CV pozostało w naszej bazie, byśmy mogli odezwać się do Ciebie w przypadku znalezienia korzystnej oferty pracy, dodaj zapis: „Ponadto, wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez SENSE consulting Sp. z o.o. (ul. Warszawska 53, 61-028 Poznań), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.” najświeższa oferta pracy.Sense praca info


ul. św. Michała 43, 61-119 Poznań
tel. / fax: 61 843 26 11
biuro@senseconsulting.pl
NIP 778-14-56-826
REGON 300885673
KRS Nr 0000309859
Wysokość kapitału zakładowego: 66.000 zł

Biuro w Gnieźnie
ul. Mokra 14, 62-200 Gniezno

Biuro w Krakowie
ul. Emaus 40/3, 30-213 Kraków

Biuro w Katowicach
ul. Mickiewicza 15, p. 503, 40-951 Katowice

Polityka prywatności

Klauzula informacyjnaPOROZMAWIAJMY!
tel. 61 843 26 11DOŁĄCZ DO NAS!


NEWSLETTER


Chcesz być na bieżąco, znać aktualne projekty, a nie zaglądasz regularnie na naszą stronę? Zapisz się do newslettera SENSE – znajdziesz w nim zawsze porcję świeżych wiadomości!