REKRUTACJE STAŁE I TYMCZASOWE

Specjalizujemy się w dostarczaniu Klientom pracowników dopasowanych do stanowiska, firmy, jej kultury organizacyjnej i aktualnych celów biznesowych.

sense-praca-slider-2

CO NAS WYRÓŻNIA

Nasze rekrutacje cechuje indywidualne i elastyczne podejście do zadania. Podczas darmowej wizyty w siedzibie Klienta zbieramy istotne dla nas informacje – przede wszystkim o opisie stanowiska, oczekiwaniach dotyczących pracownika. To na ich podstawie wspólnie podejmujemy kluczowe decyzje o celach, harmonogramie działań i zakresie udziału Klienta w rekrutacji. Czas poświęcony czas na zgłębienie potrzeb i firmy Klienta pozwala tworzyć dedykowane rozwiązania „szyte na miarę”, co zwiększa efektywność i zadowolenie.


ikonac

REKRUTACJA KROK PO KROKU

Nasz specjalista odwiedzi Twoją firmę, byś podzielił się z nami istotnymi informacjami o pracowniku, którego chcesz zatrudnić (jego zadaniach, roli i oczekiwaniach względem niego) oraz o Twojej firmie (o zespole, klimacie organizacji, Twoich planach, celach biznesowych, sposobie zarządzania). Dokładne zrozumienie Twoich celów i specyfiki firmy sprawi, że zaprezentowani zostaną Ci tylko spełniający Twoje oczekiwania kandydaci, proces rekrutacji potrwa krócej, a wdrożenie pracownika będzie łatwiejsze. 

ETAP 1:
Poszukiwanie kandydatów

rekrutacja1

NASZE PIERWSZE ZADANIE
Znajdziemy kandydatów korzystając z najlepszych metod i narzędzi.

ETAP 2:
Wstępna selekcja

   rekrytacja2

NASZE DRUGIE ZADANIE
Zebrane aplikacje poddamy fachowej selekcji z myślą o profilu pracownika, jakiego potrzebujesz. Zweryfikujemy referencje, przeprowadzimy wstępne i zaawansowane rozmowy rekrutacyjne, a jeśli będzie trzeba to zastosujemy testy osobowościowe i kompetencyjne. Następnie otrzymasz kilka sylwetek osób najbardziej pasujących do profilu.

ETAP 3:
Prezentacja kandydatów

   Rekrutacja-3

NASZE TRZECIE ZADANIE
Już nawet po tygodniu możemy przedstawić Ci sylwetki 3-5 kandydatów. Składają się one z CV oraz tabeli pozyskanych w rozmowach i spotkaniach informacji. Jeśli nie zdecydujesz się na zatrudnienie żadnego z nich, przedstawimy kolejnych.

ETAP 4:
Analiza kandydatów

  Rekrutacja-4

TWOJA DECYZJA
Będziesz miał potrzebny Ci czas na samodzielną lub zespołową analizę danych, porównanie sylwetek kandydatów i zdecydowanie kogo chcesz zaprosić na rozmowę kwalifikacyjną.

ETAP 5:
Rozmowy kwalifikacyjne

   rekrutacja-5-b

TWOJE ROZMOWY
Spotkasz się z wybranymi osobami i przeprowadzisz własne rozmowy kwalifikacyjne, by zdobyć potrzebne Ci do podjęcia decyzji informacje.

ETAP 6:
Zatrudnienie

   rekrutacja-6b

OBOPÓLNY SUKCES
Możemy pomóc Ci podjąć decyzję o zatrudnieniu kandydata, który najlepiej spełni Twoje oczekiwania i dopasuje się do profilu Twojej firmy. Dzięki wcześniejszemu poznaniu się, będziemy mogli zarekomendować wybór takiego pracownika, który najlepiej sprosta oczekiwaniom firmy.

Po zakończonej rekrutacji podsumujemy cały proces, odpowiemy na Twoje pytania, a także przedstawimy możliwości dalszej współpracy.

Długość procesu rekrutacyjnego to od około 2 do 8 tygodni. Zależy to od branży i stanowiska, na które rekrutujemy, ilości i rodzaju stosowanych metod oraz planowanego czasu zatrudnienia pracownika.

 

Sense praca info


ul. św. Michała 43, 61-119 Poznań
tel. / fax: 61 843 26 11
biuro@senseconsulting.pl
NIP 778-14-56-826
REGON 300885673
KRS Nr 0000309859
Wysokość kapitału zakładowego: 66.000 zł

Biuro w Gnieźnie
ul. Mokra 14, 62-200 Gniezno

Biuro w Krakowie
ul. Emaus 40/3, 30-213 Kraków

Biuro w Katowicach
ul. Mickiewicza 15, p. 503, 40-951 Katowice

Polityka prywatności

Klauzula informacyjnaPOROZMAWIAJMY!
tel. 61 843 26 11DOŁĄCZ DO NAS!


NEWSLETTER


Chcesz być na bieżąco, znać aktualne projekty, a nie zaglądasz regularnie na naszą stronę? Zapisz się do newslettera SENSE – znajdziesz w nim zawsze porcję świeżych wiadomości!