REKRUTACJE TRADYCYJNE

Specjalizujemy się w dostarczaniu Klientom pracowników dopasowanych do stanowiska, firmy, jej kultury organizacyjnej i aktualnych celów biznesowych.

sense-praca-slider-2

CO NAS WYRÓŻNIA?

Nasze rekrutacje cechuje indywidualne, elastyczne i rzetelne podejście do zadania:

 rekrutacje-A

Najważniejsze jest dla nas, by dobrze zrozumieć specyfikę funkcjonowania firmy Klienta oraz jego oczekiwania względem nowego pracownika, bo od tego zależy nasz wspólny sukces.

  rekrutacja-2

Nasze projekty są „szyte na miarę” – dopiero po poznaniu Klienta podejmujemy kluczowe decyzje o  celach, harmonogramie działań i zakresie udziału Klienta w rekrutacji.

  rekrutacje-3

 Zatrudniamy fachowców, by weryfikować kompetencje i kwalifikacje kandydatów. Współpracujemy ze specjalistami z branż, którzy mogą ocenić wiedzę i umiejętności kandydatów.

Specjalizujemy się w branżach:

księgowość, IT, sprzedaż, medycyna, farmacja, budownictwo, transport, pozyskiwanie dotacji, zarządzanie, produkcja.

REKRUTACJA KROK PO KROKU

Rekrutację poprzedzi wizyta w Twojej firmie i rozmowa, w której będziesz mógł podzielić się z nami istotnymi informacjami o pracowniku, którego chcesz zatrudnić (jego zadaniach, roli i oczekiwaniach względem niego) oraz o firmie (o zespole, klimacie organizacji, planach, celach biznesowych, sposobie zarządzania).

Korzyść dla Ciebie: Dzięki zrozumieniu Twojej firmy zaprezentujemy tylko spełniających Twoje oczekiwania kandydatów, proces rekrutacji potrwa krócej, a wdrożenie pracownika będzie łatwiejsze.

Działa Sense

Znajdziemy kandydatów korzystając z najlepszych metod i narzędzi, wśród których naszą specjalnością jest direct search.

strzałka

ETAP 1:
Poszukiwanie kandydatów

rekrutacja1

Twoje korzyści:

Dzięki tym metodom docieramy do szerszego grona kandydatów niż konkurencja, a Ty masz pewność, że wybierasz spośród najlepszych.

Działasz Ty

Po określeniu Twoich wymagań, na tym etapie czekasz na rezultaty naszej pracy.

Zebrane aplikacje poddamy fachowej selekcji z myślą o profilu pracownika, jakiego potrzebujesz. Eksperci zweryfikują kwalifikacje i kompetencje, sprawdzimy referencje, przeprowadzimy wstępne i zaawansowane rozmowy rekrutacyjne, a jeśli będzie trzeba, zastosujemy testy osobowościowe.

ETAP 2:
Wstępna selekcja

   rekrytacja2

Nasza selekcja zapewni Ci kontakt tylko z tymi kandydatami, którzy najlepiej odpowiadają Twoim oczekiwaniom.

Działasz Ty

Na tym etapie czekasz na ofertę najlepszych spośród znalezionych przez nas kandydatów.

strzałka-2

Przedstawimy sylwetki i dane o wyselekcjonowanych 3-5 kandydatach. Prezentujemy je w specjalnych raportach porównawczych, które składają się z tabeli zebranych i przeanalizowanych informacji oraz CV. Jeśli nie zdecydujesz się na zatrudnienie żadnego z nich, przedstawimy kolejnych.

strzałka

ETAP 3:
Prezentacja kandydatów

Rekrutacja-3

Otrzymasz pakiet dodatkowych danych pozyskanych i opracowanych przez naszych ekspertów, którzy rozmawiali z kandydatami, weryfikowali ich doświadczenie i kompetencje.

Działasz Ty

To fragment procesu rekrutacji, kiedy my pracujemy dla Ciebie.

Czekamy na Twoje opinie i uwagi odnośnie przedstawionych kandydatów.

ETAP 4:
Analiza kandydatów

  Rekrutacja-4

Ilość, jakość i forma prezentacji zebranych danych ułatwi  Ci porównanie kandydatów i przyspieszy decyzję o tym, z kim chcesz rozmawiać.

Działasz Ty

Będziesz miał  potrzebny czas na samodzielną lub zespołową analizę danych, porównanie sylwetek kandydatów i zdecydowanie kogo chcesz zaprosić na rozmowę kwalifikacyjną.

strzałka-2

Czekamy na Twoje wrażenia po spotkaniach z kandydatami.

strzałka

ETAP 5:
Rozmowy kwalifikacyjne

   rekrutacja-5-b

Ułożymy harmonogram rozmów z kandydatami dopasowany do Twojego grafiku i zorganizujemy spotkania. Możesz także liczyć na nasze wsparcie w przygotowaniu się do rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami.

Działasz Ty

Spotkasz się z wybranymi osobami i przeprowadzisz własne rozmowy kwalifikacyjne, by zdobyć informacje potrzebne do podjęcia decyzji.

Będziemy dostępni, byś mógł skonsultować z nami swoje wątpliwości i wspólnie porównać kandydatów czy zweryfikować informacje o nich w odniesieniu do oczekiwań.

ETAP 6:
Zatrudnienie

   rekrutacja-6b

Będziemy do Twojej dyspozycji – możesz podzielić się z nami wrażeniami z rozmów i podyskutować o wyborze pracownika, którego łatwo wdrożysz do pracy i szybko osiągniecie sukcesy zawodowe.

Działasz Ty

Jeśli zdecydujesz się na danego kandydata, proces rekrutacji zakończy się.

Po zakończonej rekrutacji podsumujemy cały proces, odpowiemy na Twoje pytania, a także przedstawimy możliwości dalszej współpracy.

Długość procesu rekrutacyjnego to od około 2 do 8 tygodni. Zależy to od branży i stanowiska, na które rekrutujemy, ilości i rodzaju stosowanych metod oraz planowanego czasu zatrudnienia pracownika.

ASSESSMENT CENTER

Zajmujemy się organizowaniem dla Klientów zaawansowanych i spersonalizowanych procesów rekrutacyjnych w formie centrum oceny kompetencji kandydatów.

KIEDY ASSESSMENT?

Ta forma rekrutacji szczególnie sprawdza się, gdy:
– rekrutujesz na stanowiska menadżerskie i sprzedażowe,
– masz bardzo wysokie wymagania wobec pracownika i szczególnie zależy Ci na praktycznej weryfikacji kompetencji,
– chcesz zmaksymalizować szansę na znalezienie pracownika, którego potrzebujesz
– Twoje poszukiwania tradycyjnymi metodami zawiodły.

CZYM SIĘ RÓŻNI ASSESSMENT OD TRADYCYJNEJ REKRUTACJI?

 greyikona4

Pomiędzy wstępnymi rozmowami rekruterów z kandydatami a Twoimi spotkaniami z nimi zorganizujemy specjalny proces oceny ich kompetencji.

 Zaprojektujemy – uwzględniając Twoje oczekiwania, branżę, specyfikę firmy i planowane obowiązki – specjalne zadania dla kandydatów, które pozwolą dokładnie sprawdzić ich kompetencje.

   ikonagrey3

Będziemy mogli w sposób praktyczny zweryfikować wiedzę i kompetencje kandydatów – nie tylko osobiste, ale również te dotyczące pracy w grupie.

Chcesz się z nami skontaktować?
Wypełnij formularz!

ZNAJDŹ PRACOWNIKA Z SENSE(m)

Drogi Pracodawco, prześlij nam informację o swoim zapotrzebowaniu, a my przeanalizujemy zgłoszenie i w ciągu 24 godzin poinformujemy Cię o możliwościach współpracy.

Wyślij zgłoszenie na adres e-mail: PRACODAWCA@SENSEPRACA.PL

Bądź na bieżąco z ciekawymi możliwościami! Jeśli chcesz otrzymywać newsletter SENSE praca z informacjami o aktualnych projektach i promocjach, wpisz swoje dane:

Sense praca info

ul. św. Michała 43, 61-119 Poznań
tel. / fax: 61 843 26 11
biuro@senseconsulting.pl
NIP 778-14-56-826
REGON 300885673
KRS Nr 0000309859
Wysokość kapitału zakładowego: 66.000 zł

Biuro w Gnieźnie
ul. Mokra 14, 62-200 Gniezno

Biuro we Wrocławiu
ul. Ofiar Oświęcimskich 41/43 lok. 228 (II piętro), 50-059 Wrocław

Biuro w Krakowie
ul. Emaus 40/3, 30-213 Kraków

Biuro w Katowicach
ul. Mickiewicza 15, p. 212, 40-951 Katowice

POROZMAWIAJMY!
tel. 61 843 26 11

DOŁĄCZ DO NAS!