Avatar

SPECJALISTA/TKA DS. SPEDYCJI MIĘDZYNARODOWEJ RABEN TRANSPORT LEGNICA

6 stycznia 2017
Brak komentarzy
430 Wyświetleń

SENSEpraca to nowoczesna Agencja Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego, której celem jest efektywnie łączyć ze sobą pracodawców i pracowników. Świadczymy wysokiej jakości usługi w zakresie pozyskiwania, selekcji oraz diagnozy kompetencji, planowania rozwoju, motywacji i  zarządzania pracownikami.  Jako zespół SENSE ciągle chcemy więcej – pasji, energii i zaangażowania – od wszystkich, którzy tworzą naszą organizację. Pracowników takich jak my szukamy dla Klientów: pełnych pasji, ambitnych i zmotywowanych.

 

Aktualnie dla swojego Klienta – nowoczesnej firmy transportowej Raben Transport –  poszukujemy:

Specjalisty/tki ds. Spedycji Międzynarodowej

Miejsce pracy: Legnica

Jeśli więc masz już doświadczenie na podobnym stanowisku, znasz rynek przewoźników międzynarodowych jak własną kieszeń a organizacja pracy własnej i harmonogramu zleceń transportowych nie jest Ci obca – czekamy właśnie na Ciebie.

 

Pracodawca: Raben Transport sp. z o.o – spółka grupy Raben świadcząca usługi transportu przewozów całopojazdowych krajowych i międzynarodowych oraz przeglądu taboru. Silną pozycję na rynku transportowym firma zawdzięcza nowoczesnej flocie, zespołowi specjalistów z zakresu logistyki i transportu oraz dużemu doświadczeniu. Wysokie standardy realizowanych usług oraz dbałość środowisko potwierdzają liczne certyfikaty.

 

Do Twoich zadań należeć będzie:

– organizowanie i bieżąca obsługa zleceń transportowych FTL w przewozach międzynarodowych (przy współpracy z Działem Transportu i przewoźnikami),

– pozyskiwanie i nawiązywanie relacji z przewoźnikami przy użyciu giełd transportowych,

– utrzymywanie relacji ze strategicznymi Klientami,

–  udział w pozyskiwaniu ładunków dla floty własnej i podwykonawców kontraktowych (w oparciu o giełdy transportowe i osobiste kontakty),

– raportowanie wyników pracy,

– współpraca z zespołem Specjalistów/tek ds. Spedycji,

–  współudział w realizacji celów oddziału.

 

Aplikuj jeśli:

– masz co najmniej dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, co przekłada się na: znajomość zagadnień spedycyjnych, rynku przewoźników i giełd transportowych Trans.eu i Timocom,

– posługujesz się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym,

– lubisz pracę spedytora/rki,

– jesteś osobą komunikatywną i sprawia Ci przyjemność kontakt ze współpracownikami i Klientami,

– jesteś osobą samodzielną i potrafisz skutecznie zorganizować swoją pracę,

– potrafisz efektywnie pracować w zespole,

– potrafisz obsługiwać programy pakietu MS Office.

 

Wykształcenie z zakresu logistyki lub transportu będzie dodatkowym atutem.

 

Gwarantujemy Tobie:

– pracę na cały etat (1 zmiana);

– zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

– uczciwe wynagrodzenie adekwatne do kompetencji i doświadczenia,

– szeroką ofertę świadczeń pozapłacowych: dofinansowanie do karty sportowej, karnetów na mecze lub kart podarunkowych, zapomogi świąteczne, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do wypoczynku lub wyprawki szkolnej, dofinansowanie kursu językowego,

– narzędzia pracy: komputer oraz telefon,

– wdrożenie w obowiązki i standardy pracy,

– dynamikę pracy i różnorodność wykonywanych zadań,

– duży stopień samodzielności przy jednoczesnej pracy w zespole,

– dobrą atmosferę.

 

Rozpocznij nowy rok z rozmachem i zatrudnij się na stanowisku pełnym wyzwań w renomowanej firmie o szerokich perspektywach rozwoju.

 

Jeśli jesteś zainteresowany/a wyślij nam swoją aplikację na kandydat@senseconsulting.pl i możesz mieć pewność, że odpowiemy na Twoje zgłoszenie.

 

Oświadczamy, że administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach rekrutacyjnych jest SENSE consulting Sp. z o.o. (ul. Warszawska 53, 61-028 Poznań). Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i  ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

 

Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych:

„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez SENSE consulting Sp. z o.o. (ul. Warszawska 53, 61-028 Poznań), w celu realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.”
Jeśli zgadzasz się na wykorzystywanie swoich danych w innych procesach rekrutacyjnych, prosimy o dodanie drugiej klauzuli:

 „Ponadto, wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez SENSE consulting Sp. z o.o. (ul. Warszawska 53, 61-028 Poznań), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

 Sense praca info


ul. św. Michała 43, 61-119 Poznań
tel. / fax: 61 843 26 11
biuro@senseconsulting.pl
NIP 778-14-56-826
REGON 300885673
KRS Nr 0000309859
Wysokość kapitału zakładowego: 66.000 zł

Biuro w Gnieźnie
ul. Mokra 14, 62-200 Gniezno

Biuro w Krakowie
ul. Emaus 40/3, 30-213 Kraków

Biuro w Katowicach
ul. Mickiewicza 15, p. 503, 40-951 Katowice

Polityka prywatności

Klauzula informacyjnaPOROZMAWIAJMY!
tel. 61 843 26 11DOŁĄCZ DO NAS!


NEWSLETTER


Chcesz być na bieżąco, znać aktualne projekty, a nie zaglądasz regularnie na naszą stronę? Zapisz się do newslettera SENSE – znajdziesz w nim zawsze porcję świeżych wiadomości!